• bilgi@turkiyede-saglik.com
  • 05538777098
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
935 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: drerhankaraalp
  • ADRES: Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Cd. 85A/1, 34746 Ataşehir/İstanbul ALLE Klinik
  • TELEFON: 0216 442 25 53
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Op. Dr. Erhan Karaalp Hakkında

Erhan Karaalp, 22 Mart 1982 tarihinde Sakarya’da doğdu. Orta öğrenimini Sakarya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, doktorluk alanındaki eğitimine başladı.

2006 yılında tamamladığı tıp eğitiminin ardından, 2006-2011 yıllarında Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası alanında 18 aylık mecburi hizmeti boyunca İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulundu.

Uzmanlık bitirme tezi olarak “Yatarak Tedavi Edilen Ektopik Gebelik Olgularının Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi” konusunda çalışma yürüttü. 2011-2013 tarihinde doktorluk yaptığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Uzman Doktor unvanına sahip oldu.

2 ay Konya Ereğli Devlet Hastanesi’ nde görev yaptıktan sonra, 2013 yılında İstanbul’a döndü. 1982 doğumlu Karaalp, Göztepe Medicalpark Hastane Kompleksi’nde Operatör Doktor olarak çalışmasının ardından, şu anda İstanbul Ataşehir’de bulunan Alle Sağlık’ta kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Erhan Karaalp’in, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yurt içi ve yurt dışı bilimsel dergilerde yayımlanmış araştırma ve yayınları ile bu alanda kitap çevirileri mevcuttur.

Branşıyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Erhan Karaalp’in, Laparoskopik ve Histeroskopik Cerrahi, Urojinekolojik Cerrahi ve Genital Estetik Cerrahi; özellikle ilgilendiği konulardır.

Op. Dr. Erhan Karaalp’in Uzmanlık Alanları için tıklayın.

Op. Dr. Erhan Karaalp’in Araştırma ve Yayınları için tıklayın.

Op. Dr. Erhan Karaalp’in Kongre-Seminer-Sunumlar sayfası için tıklayın.

Op. Dr. Erhan Karaalp’in Araştırma ve Yayınları için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular sayfası için tıklayın.

Op. Dr. Erhan Karaalp’ten randevu almak için tıklayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.